twitter facebook
  • Racedag 17 april

    Om 10 over zeven verzamelde ons team voor onze school om daarna 50 minuten later aan te komen bij de kartbaan van Lelystad. Helaas zou het Felisenum dit keer wegens omstandigheden zonder kart gaan, maar het Technisch College nam gelukkig wel een kart mee. Terwijl het Felisenum de vaarbewijzen van de coureurs aan het inleveren was, had het Technisch College al de tent opgezet. Daarna werd de kart klaargemaakt voor het racecircuit, hij werd schoongemaakt, stikkers van de logos van de sponsors werden opgeplakt, en hij werd opgeladen. Toen alle teams eindelijk aangekomen waren, liepen we samen met de organisatoren een rondje op de kartbaan terwijl ons de regels van het vlaggen en het karten zelf werd uitgelegd. Ik maakten samen met ons nieuwe teamlid Nina me klaar om in het warme zonnetje te gaan vlaggen en de coureurs maakten zich klaar om te gaan rijden. Het zou geen gewone racedag worden: er zouden alleen een paar testrondjes en een regularity plaatsvinden. Een goede kans om bijna iedereen even een paar rondjes te laten rijden. Maar helaas toen de kart eindelijk de baan op ging en een paar rondjes gereden had ging het mis: de motor viel uit. Dus werd de kart weer van de baan gehaald, opgeladen en er werd van coureur gewisseld maar ook dit hielp niet. In de pauze is er geprobeerd om de oorzaak van het probleem te achterhalen maar tevergeefs, ook in de rondes na de pauze deed de kart het niet goed. Maar ondanks dit ongeval was het nog steeds een hele warme, mooie en bovenal gezellige dag.

     

    Elsa Schoorl

Comments are closed.